Kullanım Koşulları

malzememuhendisleri.com içerisinde yayınlanan içeriklerin kaynak gösterilmeden kullanılması, ticari amaçlar çerçevesinde yayınlanması, kişi hak ve özgürlüklerini ihlal edecek biçimde paylaşılması kullanım koşullarına aykırı ve kesinlikle yasaktır.

malzememuhendisleri.com sitesi her zaman doğru ve özgün bilgi paylaşımını temel amaç olarak benimsemiş çalışmalar yürütmesine karşın yayınlanan içeriklerde bulunan bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve güvenilirliği konusunda malzememuhendisleri.com hiçbir taahüt ve sorumluluk kabul etmez.

Sitedeki bilgilerin kullanımından doğacak problemler karşısında malzememuhendisleri.com’a asla sorumluluk yüklenemez.

malzememuhendisleri.com içerisindeki içerikler bir kısmı doğrudan bir kısmı dış kaynaklardan toplanan bilgilerle oluşturulmaktadır. Bu anlayıştan doğacak problemler karşısında malzememuhendisleri.com’a asla sorumluluk yüklenemez.

malzememuhendisleri.com’da yayınlanan tüm içeriklerin telif hakkı ve diğer tüm hakları malzememuhendisleri.com’a aittir.

malzememuhendisleri.com üzerinde bilgi, veri, iletişim kanallarına zarar vermeye yönelik  sitenin yazılım kodlarına dışarıdan yapılacak her türlü müdahale ve teşebbüs hukuken yasaklanmıştır.

Bu site Türkiye Cumhuriyeti Anayasası tarafından korunmaktadır.